Viis soovitust, kuidas pakkida jõulukinke

Jõulud on kohe käes ja usin kingituste tegemine ja pakkimine on täies hoos. Kui kuusk on tuppa toodud ja kaunilt ehitud võivad ka jõulupakid kuuse all ilmestada interjööri ja tuua tuppa peohõngu.

 

Kingituste pakkimiseks ei pea ootama jõululaupäeva, vaid kingid võib kuuse alla kaunistuseks panna juba varakult. Millised aga on selle aasta jõulukingituste pakkimise trendid? Seekordses blogis anname viis soovitust, kuidas seekord pakid kauni välimuse saavad.

 

 

Jõupaber on ikka veel moes

Juba paar aastat on valitsenud trend kasutada pakkide ümbrisena vanast ajast tuntud pruuni jõupaberit, millele lisades takunöör või punane pael loob retrohõngu ning heldimusi täis mälestusi. Kui lisada veel ka kuuseoks või käbi saab mõnusalt talvise komplekti, mis kuuse alla kuhjates toob tuppa juurde vanaaja hõngu.

 

 

 

Taaskasuta

Kui sul peaks kodus leiduma rohkelt loetud ajalehti ja ajakirju, siis kasuta kingituste pakkimiseks just seda materjali. Ajaleht paki ümber ja nööriga kinni, on kui mustvalgest filmist välja võetud stseen. Ühest küljest keskkonnasõbralik ning teisalt lahedalt eristuv ja isegi romantilise hõnguga. Kaunistuseks kleebi pakile pitsiriba ning lisa papist nimesilt. Unikaalsus garanteeritud ning hiljem on vahva avastada uudiseid, mida ehk ei olegi veel loetud.

 

 

Kaunista pakke

Üheks mooduseks pakid huvitavamaks ja stiilsemaks muuta on lisada pakile paela vahele kuuseoksi, komme, loodusest pärit ande, aga samuti sobivad selleks ka kaneelipulgad, kuivatatud apelsinid ja lilled. Kui soovid pakile anda veel suursugust puudutust, siis lisa juurde ka kuuseehteid, kuulikesi ja lipse ning piserda üle säraga või kunstlumega.

 

 

 

Hoia ühtset stiili

Vali välja oma selle aasta lemmikvärvid ning kombineeri neid. Näiteks valge paber ja roheline pael ning teisel pakil roheline paber ning valge pael. Nii hoiad puhast ja ühtset stiili, mis võiks omakorda veel harmoneeruda ka interjööri värvigammaga. Kui otsida veel ülimat puhtust, siis vali ka kuuseeheteks sama tooni kaunistused.

 

 

 

Ole loov

Kindlasti on eelmisest pakkimistest jäänud paberijääke. Kombineeri neid. Eriti laheda ja omapärase paki saad, kui kasutad kahte erinevat paberit paki ümbritsemiseks. Nii saab iga pakk eriline ja unikaalne ning toob muidu monokroomsesse interjööri sära ja värvi.