Transport

TRANSPORT

 

Transpordikulu kujuneb vastavalt toote mõõtudele ning tarnitavale asukohale. E-poe tellimuste tasuta transport on vaid maja ukseni ilma tuppaveota.

Tallinn ja lähivallad

Kui diivanite, diivanvoodite, tugitoolide, tugitoolvoodite, tumbade, voodite ja voodipeatsite  kohaletoimetamine toimub Tallinnasse või selle lähivaldadesse võib tellida lisaks kauba transpordile tuppa veo koos montaaži ning pakendite utiliseerimisega. Lähivallad on Harku, Saue, Saku, Kiili, Rae, Jõelähtme ning Viimsi vald. Laokauba puhul toimub kohaletoimetamine kullerteenusega. Kui soovite toote montaazi siis selleks palun võtta ühendust emaili teel: diva@divasoft.ee

Eesti

Väljaspool Tallinnat ning eelpool nimetatud lähivaldadesse kohaletoimetamine ei sisalda diivanite, diivanvoodite, tugitoolide, tugitoolvoodite, tumbade, voodite ja voodipeatsite tuppa toomise teenust.

Klienti teavitatakse, kui tellimus on teele saadetud.

Palun veenduda enne pakendi avamist, et see ei oleks kahjustatud. Kahjustada saanud pakendite kohta palun teha märge kulleri saatelehele ning saata meile fotod. Divasoft ei saa vastutada kahjustada saanud toodete eest kui need on avatud ilma kahju eelnevalt fikseerimata.

Divasoft ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Divasoft ei saanud mõjutada või ette näha.