Räägime Divasofti loomisest

Divasoft toodab ja arendab pehmet mööblit juba aastast 1995. Kui varem on Tallinna tehases valminud vaid eritellimusmööbel, siis uuel aastal võib Divasofti värskelt valminud e-poest leida standardtooteid, mis sobivad elu-,töö- ja magamistuppa.

 

Kohalik tootmine ja disain

Oleme mööblivaldkonnas tegutsenud juba üle 30 aasta, millest Divasofti nime all 26 aastat. Pereettevõttena hindame kõrgelt vahetut kommunikatsiooni ja teineteise mõistmist. Sama filosoofiat oleme rakendanud ka klientidega koostööd tehes. Usume, et parim lõpptulemus sünnib vaid siis, kui mõistame täielikult kliendi ootusi ja soove.

Meie pehme mööbli tootmine ja arendus saab teoks Divasofti tehases Tallinnas. 1995. aastast oleme hoidnud tehast stabiilses töös, eesmärgiga kasvatada tootmisvõimekust. Kui algselt kuulus meie väikesesse kollektiivi vaid mõni üksik mööblimeister, siis nüüdseks on meeskond jõudsalt kasvanud. Hetkel valmib käsitööna pehme mööbel tänu kahekümne viiele usinale meistrile, kes töötavad iga päev, et pakkuda meie klientidele pehmet istumist nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse.

Eesti Pehme mööbel laias maailmas

Divasoft sai algselt loodud eesmärgiga siseneda projektimööbli turule. Aastatega on valminud eritellimusmööbel nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Olles kogenud ärisektori dünaamilist kasvu, oleme tarninud üle tuhande projekti Skandinaavia maadesse, Mandri-Euroopasse ja Ameerika Ühendriikidesse. Sooja tundega südames saame öelda, et väikeses Eestis valminud projektimööblit võib kohata nii Eesti kui ka välismaa restoranide, baaride, hotellide, ööklubide ja laevade interjöörides.

Põhjalik disainiprotsess tagab parema lõpptulemuse

Kvaliteetsete ja põlvkondi kestvate toodete disainimine ja valmistamine on saanud meie missiooniks. Iga kord, kui loome Divasoftis uusi tooteid, mõtleme läbi iga väiksemagi detaili. Selleks tuleb enne tootmisprotsessi läbida ka disainiprotsess. Pikaaegsete mööblitootjatena teame, et põhjalik eeltöö tagab parema lõpptulemuse, mis pakub rahulolu nii kliendile kui ka meile.

Oluline on disainiprotsess ehk toote loomise läbimõtestamine. Näiteks analüüsime – millisesse keskkonda toode läheb? Mis mõõdus toode olema peaks? Milliseid materjale on toote puhul mõistlik kasutada? Kuidas toodet pakkida saab? Kui kõikidele küsimustele on vastused leitud, saame nende põhjal koostada tootejoonised ja alles seejärel läheb teatepulk edasi mööblimeistritele, kelle ülesadeks on toode valmis teha.

Kvaliteetne tooraine tagab tootele pika eluea

Selleks, et pehme mööbel pakuks silmailu pikaks ajaks, on selle valmistamisel oluline kasutada kvaliteetset toorainet. Divasofti tooted valmivad nullist, mis annab meile võimaluse kasutada tootmisel vaid parimaid materjale. Nii saame töötada iga disaini veelgi pikema ea nimel. Pehme mööbli raamide valmistamisel kasutame tugevat kaske, tamme ja vineeri. Istumismugavuse saavutame professionaalselt paigaldatud siksak- või pocket- vedrustusega ning maksimaalse pehmuse tagamiseks on meie toodetel kasutatud kallima hinnaklassi HR porolooni.

Divasofti suur kangavalik annab igale kodusisustajale võimaluse katta pehme mööbel meelepärase kanga, naha või kunstnahaga. Hindame väga naturaalseid materjale, mistõttu oleme klientidele pakkunud laialdast kangavalikut, kust leiab nii naturaalseid puuvillaseguseid, linaseid, villaseid, kergesti puhastatavaid ja vastupidavaid kattematerjale.

 

Diivan, mis toob pere kokku

Kodu sisustamisel mõeldakse sageli sellele, millised esemed on kõige olulisemad ja mida peaks eriti suure hoolega valima. Usume, et mõnusalt pehmest diivanist või efektsest voodist võib saada iga kodu süda, mistõttu tasub nende mööbliesemete stiilile ja mugavusele pöörata eriti suurt tähelepanu.

Uut aastat alustasime Divasoftis e-poe avamisega, mis annab nüüdsest kodusisutajale võimaluse soetada meie disaintooteid elu-, töö- ja magamistuppa. Toodete arendamisel kasutasime ära aastakümnete pikkuseid teadmisi ja klientide tagasisidet. Meie tootevalik hõlmab skandinaavialikult minimalistlikku pehme mööbli valikut diivanitest kuni vooditeni välja.