Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Divasoft (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Sofahouse (registrikood 11743218), asukohaga Akadeemia tee 16-27 Tallinn Harjumaa 12611.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Siin peab kaupmees lähtuma just oma veebipoe ostu sooritamise lahendusest.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Kustutada need makseviisid, mida veebipood ei kasuta ning vajadusel lisada, kui on kasutusel veel makselahendusi.

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit, Esto järelmaks
Visa/Mastercard kaardimaksed
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: kõikidesse Euroopa riikidesse

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: siia märkida näiteks veebipoe pakiautomaatide partnerid, kullerfirmad, ise kaubale järele tulemise võimalus.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse valmimisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 30 kalendripäeva jooksul tellimuse valmimisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

NB! Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: siia link taganemisavaldusele ning saata see e-posti aadressile diva@divasoft.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Heaks tavaks on pakkuda oma klientidele tasuta tagastust, mis tõstab usaldusväärsust ning läbi selle ka müüki. Seega järgnev lõik on Kaupmehele, kes tasuta tagastust pakkuda ei saa.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuv

 

E-POE TINGIMUSED

 

Müügitingimused kehtivad DivasoftI veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtte Sofahouse OÜ (edaspidi Divasoft) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Divasoft veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Divasoftil on õigus teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse  Divasofti veebilehel.

Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist  Divasofti pangakontole. Tellimused, mille eest ei ole tasutud annulleeritakse 7 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kõik Divasofti veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse põhjal valmistatud tooted ja laokaup

Tellimuse põhjal valmivate toodete valmimisaeg on 4-5 nädalat (Sisaldab ka kohale toomise aega). Tellimuse põhjal valmivad tooted on diivanid, diivanvoodid, tugitoolid, tugitoolvoodid, tumbad, voodid ja voodipeatsid.

E-poe tellimuse vormistamine

Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad tähelepanelikult, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis, makseviis ja vajutage lingile „Kinnitan tellimuseˮ. Seejärel suunatakse teid panka arvet tasuma.

Divasofti veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−N 10:00−17:00.