Muuda talveaeg hubasemaks

Käes on aasta kõige kõledam ja pimedam aeg ning selleks, et sellest kaamosest läbi tulla on paar lihtsat nippi. Muuda paari lihtsa moodusega oma kodu helgemaks, rõõmsamaks ja hubasemaks.

Selle aasta sügis-talvise interjööri peamisteks märksõnadeks on soojus, loodus ning tekstuur. Oleme selleks talveks koondanud kokku interjööri trendid, mis toovad teie koju hubasust, mugavust ja värske uue ilme.

 

 

 

 

Too tuppa värvid

Kuna talvel on valget aega väga vähe, siis elustage oma interjööri värvidega. Selle aasta trend on kasutada palju loodusest inspireeritud värve ja mustreid. Kõik rohelised, kollased, punased ja ka beežid ja pruunid värvid on sel aastal moes. Soovitame kasutada lehemustreid, lillesümboolikaid ja kõike, millele loodus inspiratsiooni pakub. Mustreid ja värve kasutage nii patjatel, aksessuaaridel, tapeetidel kui ka vaipadel. Koosluses heledate seinte ja ühevärvilise mööbliga toob see tuppa meeleolu, pehmust ja soojust.

 

 

Kasuta pehmeid materjale

Külmadel ja pikkadel õhtutel lõõgastu mõnusal pehmel diivanil soojendades end kuuma kakao ning sooja pleediga. Diivanipadjad vaheta sametiste vastu, lisa villane pleed ning põrandale laota mõnusalt pehme vaip. Ja patju ei ole kunagi liiga palju. Mängi erinevate värvikombinatsioonidega, materjalidega ning suurustega. Selle aastane märksõna on ka ümarad vormid, seega lisa pehme mööbli juurde üks kaunis tumba, mis muidu rangejoonega diivanit täiustab ja tuppa hubasust toob.

 

 

 

Aksessuaarid, aksessuaarid

Aksessuaaridega saab teha imesid. Katsetage erinevate vaaside, küünlajalgade, vaagnate ja nipsasjakestega. Lisage riiulile mõni kuju või kausike ning ärge kartke lilli. Selleks sobivad nii kunstlilled kui ka naturaalne rohelus. Asetage kapile kaunis potilill või ilmestage aknalauda kauni lilleseadega. Prooviga vahetada ka olemasolevaid lilleümbriseid talvisemaks, et tuua tuppa uudsust. Pane oma loovus mängima ja katseta.

 

 

 

 

Anna toale sära

Nüüd on paras hetk tuua välja tuled, lisada tuppa põrandalampe, tähekesi ning hulganisti küünlaid, sest pimedal ajal toob soojust ja sära tuppa just kõikvõimalikud lisavalgustused ja elav tuli. Maheda valgusega laualambid või tähed loovad meeleolu ning tuppa riputatud led-tuled annavad vajaliku lisavalguse, et talveaeg mõnusalt mööda saata. Jõuluvalguse sära võib kesta kuni kevadeni, mil saab talve kaunistused taas kappi panna ning tuua tuppa taas värskust, helgust ja uudsust.