Mooduldiivan blogija Malluka kodus

Divasofti populaarne Madison mooduldiivan on jõudnud Eesti kõige loetuma blogija koju. Kuidas see sinna jõudis? Milline nägi välja Malluka diivani valmimise protsess? Kuidas näeb välja lõpptulemus?

 

Mõni aeg tagasi valmis meie Tallinna tehases üks suur, pehme ja rohelise sametiga kaetud mooduldiivan. Räägime lähemalt milline nägi välja diivani valmimise protsess tuntud Eesti blogija Malluka jaoks.  Vaatame kuidas sobib diivan tema eriti stiilsesse uude koju ning milline on blogija enda arvamus meie mooduldiivanist.

 

 

Esimene samm – mudeli leidmine ja mõõdud

Kuidas leidsime sobiva diivani Marianni koju? Esimese mõttena panime paika, milline mudel võiks blogija uue kodu interjööriga kõige paremini sobida. Lähtudes diivani disainist ja mitmekülgsest kombineerimise võimalusest jõudsimegi sobiva lahenduseni ja valitud sai Madison mooduldiivan.  Erinevad moodulid andsid meile võimaluse luua suur U-kujuline diivan, mis sobis nii Marianni uue elutoa mõõtudega kuid sobis oma funktsioonilt ka pere igapäeva vajadustega. Mõnusalt ruumikale diivanile mahub nüüd kogu pere (ka need kõige karvasemad pereliimed) filimõhtuid nautima ja ka lihtsalt mugavalt lebotama. Mariann ise kirjutab oma blogis ühendatavate moodulite kohta just nii:

“Tumba suhtes olin alguses kahevahel, aga tegelikult on see üli mõnus lisa, eriti kui rohkem inimesi külas on. Lisaks saab seda liigutada “nurka” ja moodustub pesalaadne toode, kus on mõnna vedeleda ja filme vaadata. Lapsed kutsuvad seda “suureks voodiks” tegemiseks, haha. Muul ajal lükkan ta saare kõrvale, siis on seal hea jalatseid ära võtta, kui koju tuled.

Malluka blogis saad tema arvamuse kohta pikemalt lugeda siit.

 

 

Teine samm – kangavalik

Mariann tuli meie juurde kindla sooviga, et tema diivan peab olema sametist, sinakasroheline ja kindasti peab see vastu pidama kõikidele lemmikloomadele. Õnneks on Divasofti kangavalikus üle tuhande erineva kanga ning leidsime just selle õige –  sinakasroheline sametkangas, mida on lihtne puhastada ja mis ei jäta käejälgi diivanile! 

Mariann ütles kangavaliku kohta nii: “Materjaliks valisin ma sameti. Kuigi mitmed teist uurisid, et kas seda ebamugav puhastada ei ole, siis minu väike nipp siin ilmas on võtta uus ja puhas nõudepesunuustik, teha see veidi niiskeks. Sedasi tulevad kõiksugused loomakarvad ja pudi kergesti maha. Loomulikult on mu diivan juba erinevaid plekke saanud, aga kõik need on lihtsalt niiske lapiga üli kergesti maha tulnud. Seda kangast soovitati loomadega koju ja ma nõustun, puhastada on lihtne!”

 

 

Kolmas samm – diivani valmistamine

Kui diivani disain, mõõdud ja kangavalik sai paika seatud oli aeg tellimus tööse panna. Meie Tallinna tehases valmivad kõik pehme mööbli tooted täiesti nullist, alustades karkassist kuni polsterdus- ja õmblustöödeni välja. Iga diivan, voodi, tugitool ja tumba valmib koha peal tänu meie osavatele meistritele, kes on seda käsitööd teinud nüüdseks juba üle 20 aasta!

 

 

Neljas samm – lõpptulemuse nautimine

Diivani valmides toimetas transpordifirma mooduldiivani otse Mariannile koju ning aitas selle ka kokku panna. Nõnda oligi Mallu soovide ja unistuste järgi loodud diivan jõudnud tema uude koju ning meie arvates annab see ruumile täiesti uue ilme ja sära. Interjööri sinised ja rohekad toonid on omavahel kooskõlas ning tugevaid toone neutraliseerivad heledad seinad, vaip ja köögimööbel.

Mida arvas Mallukas uuest diivanist? “Ma ise olen muidugi universumi kõige suurem kodus lebaja. Seega olen esimene, kes kinnitab, kui oluline on valida endale koju ilus, aga ennekõike mugav diivan. Mul on olnud selliseid isendeid, kus istud “valele kohale” ja lööd tagumendi ära, sest keset diivanit on mingid kõvad ühenduskohad jne. Ei meeldi! Seega kvaliteetne diivan võib olla päris suur väljaminek, aga see on asi, mida sa kasutad aastaid ja iga jumala päev, seega on see minu meelest üks asjadest kodus, kuhu raatsin ka ise iga kell rohkem kulutada.”

Malluka blogi loe lähemalt siit.

 

 

 

Kui ka sina vajad enda koju uut diivanit siis võta julgelt meiega ühendust – diva@divasoft.ee

Divasofist leiad nii standard mudeleid kui ka eritellimuse võimaluse. Lisaks on meil kõikidele diivani soetajatele üks tore uudis. Nimelt on aasta lõpuni kõik diivani -10% soodsamad. Sooduskood kehtib nii e-poes kui ka suusõnaliselt kohapeal!