Miks valida mooduldiivan?

Lisaks uuele e-poe avamisele, on Divasoftil muidki üllatusi varuks. Üheks neist oli ka alles hiljaaegu valminud modulaarne diivan Madison. Miks valida oma koju mooduldiivan ja mis on nende kasulikud eelised?

Öelda, et mooduldiivanid on hetkel lihtsalt trendi asi, on natuke alahinnatud. Erineva vormi, materjali ja süsteemiga mooduldiivaneid võib kohata kõrgetasemelistes sisustusajakirjades, kodu saadetest ja isegi rahvusvahelistel disainimessidel – neid on kõikjal, ka meie kodudes ja kontorites.

Need intelligentsed diivanid on juba aastakümneid pakkunud parimat stiili ja mugavust ning nüüd, kui elutoad on muutunud meie kodude keskpunktiks, ollakse veelgi rohkem huvitatud nende paljudest eelistest. Mõelge näiteks multifunktsionaalsetele osadele, mida saab konfigureerida oma ruumile vastavaks, lamamist võimaldavatele moodulitele, mis on eriti nauditavad peale pikka tööpäeva ning ära ei tasu unustada ka põnevat disaini.

Mida tähendab mooduldiivan?

Ilmselt on enamik inimesi kursis või vähemalt kuulnud terminit “mooduldiivan”. Nagu nimigi ütleb on tegemist diivaniga mis koosneb erinevatest liikuvatest sektsioonidest, mida nimetatakse mooduliteks. Need moodulid on saadaval erinevates stiilides, näiteks käe- või lamamistoolid, mis võimaldavad teil luua just teie vajadustele kõige paremini vastava diivani.

Sõltuvalt teie eluruumist saate valida mitmete variatsioonide vahel. Näiteks võite hoida asjad lihtsana ning valida ainult kaks käetoega moodulit ja keskosa, mis sarnaneb tavalisele kolmeosalisele diivanile. Võite ka lisada ühe või mitu nurgatükki ja juba oletegi loonud lisaväärtust pakkuva nurgadiivani, mis justkui pakub võimalust pärast pikka tööpäeva end mõnusalt diivanile pesasse sättida.

Millised eelised on mooduldiivanil?

Mugavus

Madison mooduldiivanit disainides oli suurimaks eesmärgiks maksimaalse mugavuse tagamine. Selleks, et diivan oleks mugav on oluline, et selle mõõdud oleksid universaalsed ning toote valmistamisel oleks kasutataud vaid parimaid materjale. Nii saab kindel olla, et diivan sobib tõepoolest igasse koju ja pakub naudingut nii pere suurtele, väikestele kui ka karvastele.

Parima istumismugavuse saavutamiseks oleme Madison diivani teinud eriti suure sügavusega ning maksimaalse pehmuse tagamiseks on toote valmistamisel kasutatud sik sak vedrustust ja kvaliteetseid kauakestvaid poroloone. Läbi mõtlemata ei ole ka kasutajamugavus – mooduleid on äärmiselt lihtne üksteise külge kinnitada ja seejärel uuesti lahti võtta. Selleks oleme moodulite alla paigaldanud “krokodilli” kinnitused, mis säilitavad toote esteetilisuse ka siis kui kasutada mooduleid eraldi.

Paindlikkus ja funktsionaalsus

Mooduldiivani jaoks pole vaja tohutult ruumi ja võib öelda, et need on hoopis ruumisäästlikud. Valige moodulite arv ja stiil vastavalt toa suurusele ja diivani otstarbele. Madison diivani puhul saate valida toote suuruse ja kuju ise, nii on seda oma eluruumiga lihtne sobitada. Lisaks annavad moodulid võimaluse ebamugavaid nurki või kasutamata ruume maksimaalselt ära kasutada. Või kui teie tuba on avatud planeeringuga, saab mooduldiivan toimida ruumijagajana.

Kergus

Lisaks kõikidele eelnevatele eelistele on mooduldiivanid praktilised ka viisidel, millele võibolla kohe ei mõtle. Tänu eraldi moodulitele on neid ruumis lihtsam ümber paigutada kui näiteks suuri ühes tükkis diivaneid. Lisaks osutub see praktiliseks valikuks kui elate üürikodus või plaanite tulevikus uue kodu soetad. See tähendab, et pole vaja muretseda selle pärast, et kolimise päeval ei mahu diivan uksest sisse või, et seda ei saa trepist üles tassida. Mooduldiivaniga on asi lihtne, saate selle alati endaga kaasa võtta.

Elav keskkond

Mooduldiivan osutub eriti kasulikuks siis, kui külla tulevad sõbrad, sugulased või perekond. Mooduldiivaniga saad erinevad moodulid sättida ruumis laiali vastavalt külaliste arvule ja nende eelistustele. Nii saad koduses ruumis vaid mõne ümberkorraldusega luua võõrustamiseks ideaalse keskkonna. Kes küll oleks osanud arvata, et diivaniga on võimalik ruumi sotsiaalset dünaamikat suurendada?

Madison mooduldiivaniga saab tutvuma tulla Divasofti tehase showroomi, mis asub aadressil Kopli 29, Tallinn. Lähtudes eriolukorrast palume teil enne koha peale tulemist selleks aeg kokku leppida telefoni teel – 59057284.  Küsimuste korral võite meile alati julgelt kirjutada ka diva@divasoft.ee.