Saame tuttavaks

Kes me oleme, mida me teeme?

Divasoft on perefirma, mis tegutseb Eestis. Me toodame ja arendame mööblit
meie enda tehases Tallinnas. Olles turul olnud aastast 1995 on meie kirg säilinud kauni jätkusuutliku loomingu vastu. Meid paeluvad põhjamaised lihtsad jooned, loodusest inspireeritud esteetika ja funktsionaalsus.

Pehme mööbel on osa interjöörist, terviklikus ruumis täiustab üks ese teist
ning koos loovad need ideaalse balansi. Meie meistrite kätetööl valminud pehme mööbel on loodud kestma, nõnda saab ilusat loomingut nautida kümneid aastaid. Divasofti disainmööbel on loodud nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse. Koostöös erinevate arhitektide ja sisearhitektidega oleme loonud tooteid, mis kaunistavad interjööre nii restoranides, baarides, hotellides kui ka laevades.

Eesti disain, Eesti toodang

Olles turul olnud aastast 1995, oleme
mööblivaldkonnas tegutsenud juba üle 20 aasta. Divasofti loomekäik ja tootmine toimub siinsamas Eestis, Tallinnas. Meie ideed saavad teoks tänu 25-le meistrile, kes töötavad iga päev, et tuua teieni hoolega valmistatud pehme mööbel.

Jätkusuutlikkus

Peame oluliseks pakkuda oma
klientidele kauakestvat istumist. Meie tootmises on kasutusel vaid kvaliteetsed materjalid. Toodete karkassid on valmistatud tugevast puidust ja vineerist, mis on kaetud pehme porolooni ja vastupidava kangaga. Võid kindel olla, et meie töö tulemus on põlvest põlve kestev ning ajatu disain
tagab silmailu pikaks ajaks.