Eritellimus

Eritellimus

Valmistame kirega juba 25 aastat eritellimus mööblit eraisikutele ja ettevõtetele. Meie tooteid võib silmata mitmete Skandinaaviamaade restoranide, baaride, hotellide ja isegi ööklubide interjöörides. Divasoft on tarninud üle tuhande projekti põhjamaadesse, Mandri-Euroopasse ja Ameerika Ühendriikidesse. Näiteks saab õdusas Norra Sias Son Spaas nautida mõnusat istumist meie loodud tugitoolidel, Norra luksushotelli The Thief ruume kaunistavad erikujulised diivanid ning Hilton Tallinn Park Hotelli interjööri täiustavad Divasofti poolt valmistatud eksklusiivsed toolid.

Iga valminud toote taga on põhjalik loomeprotsess ja meie osavate meistrite kätetöö. Ainult nii saame kindlad olla, et mõnus pehme mööbel täidaks oma funktsiooni ja oleks vastupidav. Divasofti suur kangavalik annab võimaluse katta pehme mööbel teile sobiva kangaga, nahaga või kunstnahaga. Valik varieerub naturaalsetest ja pehmetest kangastest kuni kergesti puhastatavate, tugevate ja vastupidavateni. Divasofti lai mudelite ja mõõtude valik lubab luua sellise istumise, mis on täpselt sulle sobilik.

Eritellimus Mööbel Koju

Eraisik

Sa oled loomas endale kodu, suvekodu - oma pesa kus saad tunda ennast tõeliselt hästi. Meie saame sinule anda parima enesetunde mugava diivani, voodi või erilise tugitooli näol. Just see õige materjal, kangatoon ja millimeetri täpsusega mööbli mõõt - meie teeme selle teoks!

Meie disainitud ja valmistatud pehme mööbel on kui tõeline rätsepatöö - just sulle valmistatud. Meile on väga oluline enne tooteprotsessiga alustamist läbida põhjalik loome-ja disainiprotsess, mille käigus mõtleme läbi iga väiksemagi detaili. Peame oluliseks mööbli ajatut disaini, mis on kohandatud ja viimistletud vastavalt interjöörile.

Vaata lisaks: Tehtud tööd

Ettevõtte/ avalik ruum

Meie tootmine on võimekas ja tänu pikaaegsele kogemusele saame võtta vastu väga suuremahulisi projekte. Meie kogemustepagasis on eritellimusena valminud väga erinevaid tooteid: mööbel lasteaedadele ja koolidele, spadele, restoranidele, baaridele, hotellidele, laevadele.

Meiega algab koostöö väikesest või suurest idee seemnest - jõudes läbi disaini- ja tootmisprotsessi paigalduseni. Suudame pakkuda tervikut. Meie eesmärk on olla sinu ettevõtte usaldusväärne ja pikaaegne partner.

Vaata lisaks: Tehtud tööd
Eritellimus Firmadele

Usaldusväärsus

Meie toodetele tagab pika eluea kvaliteetne tooraine. Kasutame tootmisel vaid parimaid materjale, näiteks pehme mööbli raamide valmistamisel kasutame tugevat kaske, tamme ja vineeri. Istumismugavuse saavutame professionaalselt paigaldatud siksak- või pocket- vedrustusega ning maksimaalse pehmuse tagame toodetel kasutades kallima hinnaklassi HR porolooni.
Meie pakutaval kangaste valikul oleme teinud tõsist eeltööd ja leidnud maailmast usaldusväärsed kangatootjad, mis tagab vastupidavuse.

Oleme sinu jaoks alati olemas.

Võta meiega ühendust

Oleme siin, et aidata. Kui teil on küsimusi toodete disaini, eritellimuse või näiteks hiljutise tellimuse kohta, võite julgelt helistada või kirjutada e-mailile. Tootenäidistega on võimalik tutvuma tulla meie showroomi, mis asub Tallinnas.

Võta ühendust
Eritellimus Võta ühedust