Divasofti tootevalik on täienenud!

Divasoft on tuntud oma kvaliteetse käsitööna valminud pehme mööbli poolest. Meie Tallinna tehases valmivad meistrite käte all diivanid, tugitoolid, tumbad ja voodid. Me oleme pereettevõte, keda paeluvad põhjamaised lihtsad jooned, loodusest inspireeritud esteetika ja funktsionaalsus.

Pehme mööbel on kodusüda. Elutoas käib kogu melu diivani ümber ning see on koht, kus pere saab kokku ning lõõgastub. Iga detail on meie jaoks oluline ja hästi läbi mõeldud.

Kuid me vajame oma kodu sisustamiseks lisaks pehmele mööblile ka söögilaudu, riiuleid, kappe, aksessuaare ja muid ilmestavaid ja meeleolu loovaid detaile. Selleks oleme oma tootevalikut laiendanud, et pakkuda teile terviklahendust oma kodu sisekujunduse loomiseks.

 

 

Meie jaoks on oluline kvaliteet, puhas disain ning vastupidavus ning oleme selle leidnud Taani disaini ettevõttes Hübsch, kelle tooted ja mõtted ühtivad meie omadega. Nende kvaliteetsetest materjalidest valmistatud skandinaavialiku puhta disainiga mööbel loob ideaalse koosluse meie kodumaise pehme mööbliga.

Neid, nagu ka meid, iseloomustab unikaalsus, kirg hea disaini järele ning soov luua hubane ja õnnelik kodu. Hübch ja Divasofti toodete sümbioos on aluseks loomaks just seda ühte kohta maailmas, kus saab tunda end tõeliselt kodus.

 

 

 

Kvaliteetne mööbel kestab aastaid

Meie tootevalikust leiab nüüd Taani disainiga kvaliteetsest materjalist loodud söögilaudu, mis kestavad põlvkondi. Valikus on nii eukalüptipuust kui tammepuidust laudu, mille vastupidavus on end juba ammu tõestanud.

Samast sarjast leiab interjööri sobituva ning pehme mööbliga kaunisse kontrasti astuvad diivani- ja abilauad, mis on praktilised ning lisavad ruumi elu.

 

 

 

Aksessuaarid annavad ruumile uue hingamise

Kas olete märganud, et tuba, kus pole ühtegi kangast või lisadetaili tundub tühi ja hall, kuid piisab kasvõi vaasist lauale ning vaibast maas ning tegemist oleks justkui täiesti uue ruumiga. Aksessuaarid on need, mis määravad toa iseloomu ning hingamise. Need võivad olla peeglid seintel, vaip diivani ees või mõni kaunis vaas riiulil. Iga lisadetail hakkab interjööris kaunilt mängima ning annab sellele hoopis uue ilme.

Divasofti tootevalikust leiab sisekujunduse rõhutamiseks puhta joonega ning kauni disainiga kvaliteetseid tekstiile, patju, vaipasid ning ka lillepotte, ajakirja hoidjaid ning valgusteid. Koos loome terviku ning kauakestva disaini.