2022 sisekujundus trendid

Uus aasta sisekujunduses otsib uusi trende. Kui aasta vahetub, soovitakse vana jätta seljataha ning tuua ellu uuendust ja värskust. Nii ka sisekujunduses. Igal uuel aastal vaadatakse üle trendid ning pannakse kokku algava uue aasta moed ja suunad, mida järgides lood trendika kodu.

 

Privaatsus

Selle aasta märksõnaks on eraldatus ja privaatsus. Ilmselt annab sellele ka tõuke maailmas valitsev olukord, kus aina enam tuleb veeta aega kodukontoris ning piir eluruumi ja töötoa vahel hakkab hägustuma. Samas on suured ja avatud ruumid valitsenud trendimaailmas juba pikki aastaid, seega on ehk paras aeg uuendusteks.

Avatud ruume saab lihtsa vaevaga eraldada lahtiste riiulitega, kappidega, seinte või kardinatega, aga mõttelise ruumijaotuse teeb ära ka pehme mööbli paigutamine toa keskele. Nii saab jääb diivani esine ruum elutoaks ning selle taha jääb osa näiteks söögitoa rolli.

 

 

Kvaliteetne mööbel

Odav mööbel on hakanud kaotama oma populaarsust ning aina enam hinnatakse kvaliteetset ning kauapüsivat mööblit. Eelistatakse multifunktsionaalseid esemeid, millel on laialdased kasutusvõimalused. Moes on aegumatu disainiga mööbliesemed, mis on kvaliteetsed, vastupidavad ja ajas muutumatu väärtusega. Pigem pooldatakse mõtteviisi: parem üks kord ja korralik, kui pidevalt ja odavalt.

 

 

 

Julged värvid

Nüüdseks on pastelsed toonid, hall, beež ja valge, valitsenud sisekujunduses juba aastaid. Skandinaavialik puudutus nii pehmes mööblis kui sisekujunduses on hakanud viimaks taanduma ning moodi loovad pigem julged värvid ja kontrastid. Halli argipäeva on meie elus piisavalt palju, nüüd oleks aeg tuua rõõmsamaid toone ka oma koju.

 

 

Divasofti kangavalikus on üle tuhande erineva kanga ja värvitooni. Vali diivanile, diivanvoodile, tugitoolile või voodile just selline kangas nagu sinu interjööri sobib. Kangavalikuga saab tutvuda siin või külasta meie showroomi Kopli 29, Tallinn.

 

Looduse inspiratsioon

Lase loodus tuppa, sest moodi mõjutab sel aastal üha enam kõik see, mis on loodusest inspireeritud. Tapeetidel, kardinatel ja dekoratsioonidel kasutatakse järjest enam lillemustreid, ka muidu monotoonsele ja ühevärvilisele pehmele mööblile lisatakse efekti loomiseks lillemustrilisi dekoratiivpatju. Ka värvivalikus minnakse tagasi juurte juurde ning meelsamini lisatakse oma värvipaletti erinevates tonaalsustes rohelisi, kollaseid, pruune ja kõike looduses esinevaid värve. Rohelise sametkattega diivan naturaalsete tammepuidust jalgadega võiks olla sel aastal võtmefiguuriks pehme mööbli trendides.